Beschermen & Natuurlijk bestrijden

Een gezonde tuin is een tuin in balans. Toch kun je soms te maken krijgen met slakken, luizen, mieren, mos of andere ongewenste bezoekers. Gelukkig hoeft niet ieder probleem direct met zware middelen te worden aangepakt. Met de juiste aanpak bescherm je planten en gewassen, terwijl nuttige insecten en dieren juist hun belangrijke rol blijven vervullen.

Voorkomen, beschermen en gericht aanpakken

Bij Tuincentrum ’t Lokkemientje in Edam vind je verschillende oplossingen om jouw tuin gezond te houden. Voor slakken, luizen, mieren en andere insecten bieden wij producten van onder andere ECOstyle, DCM, Pokon en Garden Protect. Daarbij kiezen steeds meer tuinliefhebbers voor natuurlijke bestrijders die alleen de ongewenste insecten aanpakken en nuttige soorten met rust laten.

Ook voor het beschermen van fruitbomen en kleinfruit hebben wij diverse oplossingen. Denk aan netten om vogels op afstand te houden, lijmbanden tegen kruipende insecten, vangplaten voor vliegende insecten en kopertape om slakken te weren. Zo bescherm je jouw oogst zonder het natuurlijke evenwicht in de tuin te verstoren.

Daarnaast kun je bij ons terecht voor producten tegen mos en onkruid. Vaak begint een gezonde tuin bij de juiste verzorging van de bodem en planten. Sterke planten zijn beter bestand tegen ziekten en plagen en vragen uiteindelijk minder ingrijpen.

Twijfel je welke oplossing het beste past bij jouw situatie? Neem gerust een blad, tak of foto van het probleem mee naar de winkel. Onze medewerkers helpen je graag met persoonlijk advies en denken mee over een effectieve én verantwoorde oplossing.

Ontdek ons assortiment voor natuurlijke bestrijding en bescherming en houd jouw tuin gezond, sterk en in balans.

Bekijk meer productgroepen in de categorie Assortiment